MONO SPORT CAMP dawniej MONO Tennis Camp to miejsce z 25 letnią tradycją organizacji obozów tenisowych, z naszych usług korzystało już wielu organizatorów obozów tenisowych, klubów sportowych i kilka pokoleń młodych tenisistów.

W 2024 roku organizatorzy przygotowali bardzo ciekawą ofertę obozów tenisowych dla najmłodszych adeptów tenisa, zachęcamy do zapoznania się z ich propozycjami w zakładce obozy tenisowe.

Ceny i terminy obozów są gwarantowane i nie zawierają żadnych ukrytych kosztów i jest pewność ich realizacji zgodnie z programem.

Wypoczynek każdej z grup jest zgłoszony w Kuratorium Oświaty, uczestnicy wypoczynku są objęci ubezpieczeniem NNW.

Zajęcia  odbywają się pod okiem sympatycznych instruktorów i starannie dobranej kadry wychowawczo-opiekuńczej.

Miejsce

Kolonie i obozy organizowane są w wakacyjnym ośrodku sportowym  MONO  SPORT CAMP w Harasiukach wiosce leżącej się w jednym z najczystszych ekologicznie i obszarów Polski w Puszczy Solskiej na skraju Roztocza.

Bogata infrastruktura sportowa umożliwia aktywny wypoczynek bez względu na pogodę. Siedem kortów tenisowych, boiska sportowe, wielofunkcyjna hala sportowa, quady, ścianka wspinaczkowa, czysta i bezpieczna rzeka zapewniają uwolnienie nadmiarów energii najżywszym nawet temperamentom.